Odnośniki

Przejdź do: www.ugregnow.pl

Treść strony

FUNKCJĘ INSPEKTORA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH W URZĘDZIE GMINY REGNÓW PEŁNI PAN ROBERT ŻUCHOWSKI

Dane kontaktowe

email:  iodo@spotcase.pl

Metryka

  • opublikował: Judyta Szydłowska
    data publikacji: 2023-09-26 12:27

Ochrona danych osobowych w Urzędzie Gminy w Regnowie

Szanowni Państwo,

W dzisiejszych czasach dostępność do informacji jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej, ilość przetwarzanych informacji gwałtownie rośnie i coraz trudniej nadzorować co się z dzieje z naszymi danymi. W konsekwencji coraz powszechniejsze stają się zagrożenia związane z nielegalnym wykorzystywaniem przekazywanych przez nas danych.

Mając na względzie powyższe mamy świadomość, że przychodząc do Urzędu w celu załatwienia sprawy oraz przekazując nam swoje dane, obdarowujecie nas Państwo olbrzymim kredytem zaufania. Pragniemy Państwa poinformować, że Urząd Gminy w Regnowie przykłada szczególną uwagę do zagadnień związanych z bezpieczeństwem danych. Nieustannie pracujemy nad tym, aby dane były przetwarzane w Urzędzie w sposób bezpieczny i transparentny.

W przeddzień wejścia w życie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) chcielibyśmy przekazać Państwu pełną informację na temat podstaw prawnych przetwarzania danych osobowych w Urzędzie Gminy w Regnowie.

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas informację w zakresie ochrony danych osobowych w Urzędzie Gminy w Regnowie będą dla Państwa pomocne.


Z poważaniem
Mariusz Cheba
Wójt Gminy Regnów

Metryka

  • opublikował: Judyta Szydłowska
    data publikacji: 2023-09-26 12:27

Klauzule informacyje dla Klientów Urzędu Gminy w Regnowie

Metryka

  • opublikował: Judyta Szydłowska
    data publikacji: 2023-09-26 12:27

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 1194
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2024-01-24 10:02:13